MASÁŽE - Intensive Tantra Nitra

Prejsť na obsah

Hlavná ponuka:

Exkluzívne programy (masáže) - 13 Komnaty       Viac ...
Vstúpiť ...                                                                 
____________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________
Masáže

tel.: 0910 512 512
Umenie dotyku  
Základný  tantrický rituál Umenie dotyku je obsahom každého tantrického programu. Nežnosť, láskavosť a zmyselnosť Vás uvoľní a naladí na príjemný zážitok. Každý dotyk vo  Vás prebudí túžbu, ktorá je hlboko ukrytá. Nechajte ju vyplávať na povrch  a zažite moment, na ktorý nezabudnete. Podrobný postup masáže nájdete  tu.
100 € - 1 h
______________________________________________________________________
Telo na Telo  
Láka Vás pri masáži zažiť aj vzrušujúce dotyky nahého tela masérky? Určite príďte vyskúšať našu skvelú masáž , ktorá Vás privedie do stavu extázy.
K základnému tantrickému programu Umenie dotyku je pridaný ďalší obohacujúci prvok. Krásna a nežná tantra lady do masáže zahŕňa masáž vlastným telom, pričom využíva svoju energiu i svoje prednosti. Je to emočne a energeticky veľmi silný moment, ktorý je pri tantrických masážach nadmieru obľúbený.
Vzrušújúca tantrická masáž Telo na Telo je jedna z najobľúbenejších masáži, pretože popri všetkých tantrických technikách Vás sprevádzajú jemné dotyky telom masérky, ktoré vo Vás stupňujú vzrušenie a rozvíjajú Vašu fantáziu. Dotyky telom sú pritom príjemným pohladením pre všetky vaše zmysly. Zážitok je relaxačný a nežný.
120 € - 1 h
190 € - 2 h
______________________________________________________________________
Rain Tantra
Základom tejto masáže je masáž Telo na telo. Bonusom k tomuto programu je spoločná sprcha s Vami vybranou Tantra lady. Túto masáž vyuzívajú požitkári, ktorí majú radi relax v kúpeli s príjemnou spoločnostou. Pre zvýšenie komfortu je možné dopriať si vzájomné dotyky masírovanim so šampónom alebo mydielkom, ktorý Vás absolútne uvoľní a naladí na ďalši príjemný zážitok.
160 € - 1 h
200 € - 2 h
______________________________________________________________________
Royal Tantra
Tento program zahŕňa masáž "Telo na Telo", ktorá je obohatená o dráždenie prostaty. Využívajú ju ľudia, ktorí sa radi úplne uvoľnia a dovolia si dopriať absolútnu rozkoš v podobe dráždenia hlboko ukrytých erotogénnych zón. Sú dodržané všetky potrebné zásady hygieny. Táto masáž Vás obohatí o nové pocity a vnemy, aké ste doteraz nezažili, záleží len na Vašom vkuse a preferenciách, či si ju doprajete.
230 € - 2 h
______________________________________________________________________
VIP Tantra
Základom tohto programu je masáž Tantra Telo na Telo. Výnimočnosť spočíva v tom, že i vy sa môžete dotýkať Tantra lady, avšak iba prostredníctvom jej rúk a podľa jej pokynov, aby nebola narušená Vaša vzájomná relaxácia. Tento program  využívajú osoby, ktoré disponujú dostatočným sebaovládaním, ale i osoby, ktoré si doprajú to najlepšie z najlepšieho.
210 € - 1 h
250 € - 2 h
______________________________________________________________________
Intenzívna (vzájomná) Tantra  
Viete si predstaviť horúce ženské telo, ako ho masírujete Vy, ako môžete Vy ukázať, čo sa vo Vás skrýva? Krásna tantra lady Vás uvedie do voňavej sprchy, kde si odpočiniete v úžasnej atmosfére. Dáma Vás hladí a omýva, avšak i Vy sa môžete zapojiť a vychutnať vlastný dotyk na jej tele. Voňavý dotyk na jej jemnej pokožke Vás zaručene zavedie do raja.
Po uvolňujúcej sprche, nasleduje vášňou nabitá masáž. Počas masáže Vám nádherná dáma roziskrí myseľ a nabije ju fantáziou. Rozprúdenú energiu môžete i Vy prejaviť vo vlastných dotykoch po celom tele. Tantra Lady Vás navedie, ako sa správne dotýkať, avšak intímne zóny vynímajúc. Nechajte sa uniesť Vašim duchom do krajiny vášne a navnaďte sa na príchod do Vašej spálne. Dotýkajte sa krásnych kriviek tantra lady a dodajte si energiu. Určite to posilní Vás i okorení Vašu spálňu.:-)
240 € - 1 h
300 € - 2,5 h
 
Návrat na obsah | Návrat do hlavnej ponuky